Įkūrėjos pasveikinimas

Nėra didesnės dovanos nei galimybė.

Miela Katino Dienelių bendruomene,

Noriu šiltai pakviesti visus į tarptautinį Katino Dienelių darželį! Didžiuojamės jau septynerius metus kuriantys geresnį švietimą Lietuvoje. Taip pat džiaugiamės 2021m. atvėrę ir pradinės mokyklos duris Pašilaičiuose, kur vaikai tęsia mokymą ne tik pagal Bendrasias Programas, bet ir pagal Cambridge Primary Programą.

Mes vertiname kiekvieną komandos narį, kiekvienas vaiką ir jų šeimos narius. Mes mokomės įtraukiančioje, kūrybiškoje, rūpestingoje, dvikalbėje aplinkoje. Mes siekiame tobulėti, gerbiame išskirtinumą ir esame visiškai atsidavę savo darbui. Mes tikime, kad labai svarbu įtvirtinti pagrindinių vertybių „pamatą”: bendradarbiavimo, pagarbos, atsakomybės, įvairiapusiškumo ir kūrybiškumo.

Mūsų mokytojams ugdyti vaikus – tai pašaukimas, o ne darbas. Jie kasdien ieško novatoriškų būdų mokytis ir mokyti, taip pat tobulėti. Mūsų kruopščiai paruošta ugdymosi aplinka suteikia galimybę vaikams tapti ateities lyderiais šiuolaikinėje įvairialypėje visuomenėje.

Turėdami tarptautinę bendruomenę su skirtingomis tautybėmis, būdami lietuvių-anglų kalbos ikimokyklinio ugdymo įstaiga, itin vertiname išskirtinumą ir bendrystę – ne tik mokytojai, bet ir tėvai, seneliai yra įtraukiami į vaikų ugdymosi procesą. Tik itin glaudaus bendradarbiavimo dėka su mokytojais, vaikais bei artimaisiais galime pasiekti pačių geriausių rezultatų. Tai leidžia vaikams prisiimti atsakomybę už jų pačių mokymąsi, ugdyti asmeninę motyvaciją ir atskleisti visą savo potencialą.

Katino Dienelėse mes siekiame meistriškumo visose srityse. Mūsų vaikai ir darbuotojai yra laimingi, įsitraukę ir noriai dalyvauja ugdymo procesuose. Prisijunkite prie Katino Dienelių šeimos ir Jūs! Atverkite savo vaikui pasaulį jau ankstyvame amžiuje.

Šilčiausi linkėjimai,

Asta Jagelo

Įkūrėja ir vadovė

Susisiekite su mumis

x