Pagrindinė informacija

Dienotvarkė

Darželyje vadovaujamės sveikos gyvensenos įpročiais, todėl rėžiminiai momentai mums ypač svarbūs ir reikalingi gerai dienai palaikyti. Režimas vienas svarbiausių rodiklių, kad vaiko diena prasidėtų pozityviai ir efektyviai.

Vaiko diena „Katino dienelių“ darželyje dažniausiai prasideda nuo mankštos, žaismingo „labas rytas“ pasakymo, dainelių dainavimo, laisvų žaidimų laiko ir individualaus kontakto su pozityviai dienai vaiką nuteikiančia mokytoja.

Po skanių pusryčių – 9 valandą – prasideda pirmoji ugdomoji veikla – ryto ratas. Tai svarbiausia ugdomoji dalis, kurios metu vaikai mokosi apie mus supantį pasaulį, susipažįsta su svarbiausia ugdomąja medžiaga ir jos kontekstu, plečia savo žinias ir gebėjimus.

Po ryto rato vaikai, priklausomai nuo amžiaus tarpsnio turi ugdomąją veiklą. Jaunesni vaikai turi vieną ugdomąją veiklą, o vyresni – dvi. Kiekvienos dienos veiklos yra rotuojamos ir parenkamos  pagal skirtingų intelektų plėtojimą.

Po veiklų vaikai pasistiprina užkandžiais – šviežiais vaisiais.

Pastiprinę savo imuninę sistemą vaikai keliauja į lauką. Lauke vyrauja laisvo žaidimo laikas, natūralistinis pažinimas. Vaikai dažniausiai skatina savo smalsumą ir tyrinėja lauke. Įprastai lauke vaikai praleidžia apie valandą visomis oro sąlygomis.

Kadangi gryname ore vaikai labai išalksta, išsidūkę, keliauja pietauti ir pasistiprinti puikiai subalansuotais mūsų draugų „Confetti” pietumis.

Papietavę, užsiimame higienos rutina – valomės dantis, prausiamės veidus, apsivelkame pižamomis ir su pasakomis, lopšinėmis ar raminančia meditacine muzika keliaujame ilsėtis. Pietų miego laikas vaikams prasideda nuo 13 iki 15 valandos. Tai laikas vaikams nurimti, atsipalaiduoti. Na, o priešmokyklinukams ir rimtai padirbėti, turint individualias konsultacijas su  priešmokyklinio ugdymo mokytoja.

Puse keturių vaikai įprastai vakarieniauja – turi pavakarių metą. Pasisotinę vaikai įsitraukia į vakaro ratą, kurio metu varto knygutes, mokosi eilėraščius, daineles, stebi vaidinimus ar pirštukinius žaidimus.

Na, o po vakaro rato – vaikai laukia tėvų. Tai yra laisvo laisvo žaidimo lauke, arba ypatingai nedėkingoms oro sąlygoms esant, klasėje, žaidimų, nepabaigtų užduočių metas, kuomet vaikai, užimti  tinkama veikla laukia savo tėvų prasmingai. 

Papildomi užsiėmimai
 • muzika
 • šokio judesys
 • sportas
 • baseinas*
 • keramika*
 • robotika*

*už papildomą mokestį

Maitinimas

Mūsų vaikams šviežią, sveiką ir subalansuotą maistą tiekia „Confetti”. Darželyje draudžiami saldūs užkandžiai ir saldinti gazuoti gėrimai, o cukraus ir druskos kiekis yra minimizuotas. Vaikams kasdien tiekiami pusryčiai, pietūs ir pavakariai. Jie kasdien valgo šviežius vaisius ir daržoves bei geria daug vandens. Mūsų valgiaraštyje yra patiekalų vegetarams, veganams, gliuteno ir laktozės netoleruojantiems vaikams. Be to, yra galimybė sudaryti individualius valgiaraščius pagal vaiko poreikius, atsižvelgiant į turimas alergijas ar kitus sveikatos reikalavimus.

Uniformos

Mūsų vaikai nešioja „Katino Dienelių” logotipą ant krūtinės, nes tikime uniformų privalumais:

 • Saviraiška: Uniformos padeda vaikams susitelkti ne į išvaizdą, o į saviraišką ir asmenybę.
 • Taupomas Laikas: Vaikai žino, kokius rūbus rengtis, todėl rytinė rutina tampa paprastesnė ir greitesnė.
 • Higiena: Pastebėjome, kad klasėse, kuriose vaikai vilkėjo uniformas, sergamumas buvo mažesnis nei klasėse be uniformų.
 • Lygybė: Uniformos padeda išvengti tarpusavio palyginimų, skatindamos lygybės jausmą tarp vaikų.
 • Saugumas: Kaip Japonijoje, tam tikros spalvos uniformos padeda mokytojams lengviau užtikrinti vaikų saugumą kelionėse ar renginiuose.
 • Prieinama Kaina: Siūlome įvairias uniformas, kurių kainos svyruoja nuo 3 iki 23 eurų.
 • Vienybė: Uniformos skatina vienybės jausmą, nes tiek vaikai, tiek mokytojai vilki tas pačias uniformas, kuriant bendruomenišką atmosferą.
 • Patogumas: Mūsų uniformos yra patogios, minkštos ir malonios odai.
 • Savidrausmė: Vaikai supranta, kad tam tikroje aplinkoje reikia atitinkamai elgtis ir atrodyti.
 • Pasididžiavimas: Vaikai didžiuojasi vilkėdami uniformą, atpažįsta darželio logotipą ir jaučiasi priklausantys bendruomenei. Jie dažnai rodo logotipą ant savo rūbų ir sako: „Žiūrėk, ir aš turiu šį ženklą.“

  Mūsų uniformos ne tik palengvina kasdienybę, bet ir stiprina bendruomenės ryšius, higieną, saugumą bei vaikų saviraišką.

Mūsų uniformų tiekėjai – „Unicorn Uniform”. Uniformas galite užsisakyti tiesiai iš tiekėjų.

 

 

Susisiekite su mumis

x