Pagrindinė informacija

Dienotvarkė

Darželyje vadovaujamės sveikos gyvensenos įpročiais, todėl rėžiminiai momentai mums ypač svarbūs ir reikalingi gerai dienai palaikyti. Režimas vienas svarbiausių rodiklių, kad vaiko diena prasidėtų pozityviai ir efektyviai.

Vaiko diena „Katino dienelių“ darželyje dažniausiai prasideda nuo mankštos, žaismingo „labas rytas“ pasakymo, dainelių dainavimo, laisvų žaidimų laiko ir individualaus kontakto su pozityviai dienai vaiką nuteikiančia mokytoja.

Po skanių pusryčių – 9.00- 9.20 prasideda pirmoji ugdomoji veikla – ryto ratas. Tai svarbiausia ugdomoji dalis, kurios metu vaikai mokosi apie mus supantį pasaulį, susipažįsta su svarbiausia ugdomąja medžiaga ir jos kontekstu, plečia savo žinias ir gebėjimus.

Po ryto rato vaikai, priklausomai nuo amžiaus tarpsnio turi ugdomąją veiklą. Jaunesni vaikai turi vieną ugdomąją veiklą, o vyresni – dvi. Kiekvienos dienos veiklos yra rotojamos ir parenkamos  pagal skirtingų intelektų plėtojimą.

Po veiklų vaikai pasistiprina užkandžiais – šviežiais vaisiais.

Pastiprinę savo imuninę sistemą vaikai keliauja į lauką. Lauke vyrauja laisvo žaidimo laikas, natūralistinis pažinimas. Vaikai dažniausiai skatina savo smalsumą ir tyrinėja lauke. Įprastai lauke vaikai praleidžia apie valandą laiko visomis oro sąlygomis.

Kadangi gryname ore vaikai labai išalksta, išsidūkę, keliauja pietauti ir pasistiprinti puikiai subalansuotais mūsų draugų Confetti pietumis.

Papietavę, užsiimame higienos rutina – valomės dantis, prausiamės veidus, apsivelkame pižamomis ir su pasakomis, lopšinėmis ar raminančia meditacine muzika keliaujame ilsėtis. Pietų miego laikas vaikams prasideda nuo 12 valandos iki 14.30. Tai laikas vaikams nurimti, atsipalaiduoti. Na, o priešmokyklinukams ir rimtai padirbėti, turint individualias konsultacijas su  priešmokyklinio ugdymo mokytoja.

Pusė keturių vaikai įprastai vakarieniauja – turi pavakarių metą. Pasisotinę vaikai įsitraukia į vakaro ratą, kurio metu varto knygutes, mokosi eilėraščius, daineles, stebi vaidinimus ar pirštukinius žaidimus.

Na, o po vakaro rato – vaikai laukia tėvų. Tai yra laisvo laisvo žaidimo lauke, arba ypatingai nedėkingoms oro sąlygoms esant, klasėje, žaidimų, nepabaigtų užduočių metas, kuomet vaikai, užimti  tinkama veikla laukia savo tėvų prasmingai.

Papildomi užsiėmimai
  • muzika
  • šokiai
  • sportas
  • baseinas*
  • keramika*
  • Bricks For Kidz (Lego)*

*mokami tėvų

Maitinimas

Mūsų vaikams šviežią, sveiką ir subalansuotą maistą tiekia Confetti. Darželyje draudžiami saldūs užkandžiai bei saldinti gazuoti gėrimai, minimizuotas cukraus ir druskos kiekis. Vaikams kasdien pristatomi pusryčiai, pietūs ir pavakariai. Jie kasdien valgo šviežius vaisius ir daržoves ir geria daug vandens. Į mūsų valgiaraštį yra įtraukti patiekalai vegetarams, veganams, gliuteno ir laktozės netoleruojantiems vaikams. Yra galimybė sudaryti individualius valgiaraščius pagal vaiko poreikius (turimas alergijas).

Uniformos

Didžiuojamės nešiodami Katino Dienelių logo ant krūtinės, nes tikime uniformų privalumais:
Savęs raiška. Uniformos padeda vaikams orientuotis ne į išvaizdą o į saviraišką, asmenybę.
Taupomas laikas. Vaikai žino, kokius rūbus rengtis ir tai tampa rytine tradicija, užtikrinančia lengvesnį pasiruošimą rytais.
Higiena. Pastebėjome, kad klasėje, kurioje vaikai vilkėjo uniformas kasdien, sergamumas buvo mažesnis palyginus su klasėmis, kurios uniformų nevilkėjo.
Lygybė. Gali būti sunku išvengti tarpusavio palyginimų, atsižvelgiant į tai, ką vaikas dėvi. Vilkėdami darželio uniformas galime puoselėti lygybės jausmą.
Saugumas. Japonijoje yra įprasta, kad kiekviena klasė turi tam tikros spalvos švarkelius, kad kelionėse (ypač ten, kur yra daugiau vaikų) mokytojoms būtų lengviau užtikrinti vaikų saugumą.
Prieinama kaina. Turime įvairių uniformų, kurių kainos svyruoja nuo 3 iki 23 eurų.
Vienybė. Uniformos padeda vaikams jaustis vieningai. Kadangi ir mokytojos vilki uniformas, darželyje kuriama teigiama bendruomeniška atmosfera.
Patogumas. Uniformos yra patogios, medžiaga minkšta ir maloni odai.
Savidrausmė. Vaikai supranta, jog tam tikroje aplinkoje mes turime atitinkamai elgtis arba tam tikrai atrodyti.
Pasididžiavimas. Vaikai didžiuojasi vilkėdami uniformą. Jie atpažįsta logotipą darželyje, pastebi mokytojas, raktų pakabukus ir rodydami į logotipą ant savo rūbų, sako: „Žiūrėk, ir aš turiu šį ženklą“.

Norėdami vaikui užsakyti uniformą, prašome susisiekti su Jūsų padalinio vadove arba elektroniniu paštu info@katinodieneles.lt.

Siunčiant elektroninį laišką, prašome nurodyti:
Vaiko vardas ir pavardė –
Padalinys –
Norimos uniformos tipas, dydis ir kiekis –

Sąskaita už uniformas Jums ateis kartu su kito mėnesio sąskaita.

Susisiekite su mumis